XVIII. mladinsko SVETOVNO PRVENSTVO & VI. posamezno člansko SVETOVNO PRVENSTVO – NOVIGRAD/HRVAŠKA

Danes se je uradno pričelo letošnje prvenstvo, ki ga gosti bližnji Novigrad. Prva dva tekmovalna dneva bosta pripadla kadetom in kadetinjam, ki se bodo na pokalu merili za naslove v posamezni konkurenci, ter konkurenci dvojic. Slovenijo zastopata Tina Hren in Žiga Požar, ki sta se danes že veselila zlate medalje v dvojicah.

Jutri bodo prvenstvo otvorili igralci, igralke do 23 let, tudi letos pa bosta gonilni sili obeh naših ekip Urša Mejač in Blaž Čerin. V naslednjih 6 dneh se bodo podelile medalje v disciplinah ekipno, tandem dvojice, tandem mix dvojice, sprint, posamezno in kombinacija.

Za veliki finale pa nas čaka se posamično člansko prvenstvo, kjer bodo gledalci od 22. do 28. maja lahko spremljali najboljše kegljače in kegljačice ta hip. Letos bo naš klub zastopala Irena Mejač, za katero je sanjska sezona, pika na i pa bi bilo še odlično odigrano svetovno prvenstvo. Na članskem prvenstvu se bodo medalje delile v disciplinah posamezno, kombinacija, sprint in tandem mix.

RAZPORED ZA MLADINSKO SP (U23)

LIVE-TICKER – REZULTATI  V ŽIVO

INTERNETNI PRENOS NA YOUTUBE

FACEBOOK STRAN

13174146_1033092570117386_3422690379939530397_n

 

DSC_0231

 

DSC_0236

 

Untitled-1