Državna liga 1. krog (13.o9.2o14)

 

3.Z M: Knauf Škofja Loka II 3114 4:4 3084 LJUBELJ II

Druga ekipa je pravtako gostovala, v bližnji Škofji Loki in domačim odščipnila točko. Na tej tekmi smo bili priča povprečnim rezultatom, za katere je najbrž kriva ”prva tekma”. Za našo ekipo so točke osvojili Je. Čerin, L. Potočnik, B. Markič in tudi J. Košir, ki je ekipi priskočil na pomoč. Najboljši posameznik je bil tokrat L. Potočnik s 541 keglji, sledila sta mu Brane s 540 ter Jože s 532 keglji. Pri domačih je bil najboljši R. Zrim, podrl je 547 kegljev in svoji ekipi tudi priboril 30 kegljev plusa, ter jih tako rešil pred porazom. Drugi rezultat domačih je bil 527, podrl pa jih je L. Homan.

Rezultati 1. kroga

Drugi krog bo na sporedu že to soboto, 20.09., naše ekipe pa bodo tokrat igrale na domačem kegljišču. Dekleta se bodo pomerila proti Litijankam, moški ekipi pa proti Gorici in Iskri. Informacije o tekmah najdete na prvi strani, na desni strani v NAPOVEDNIKU.

VABLJENI!